Scroll

i-email fb

Dla firm brukarskich

dystrybucja-2Jednym z najważniejszych celów grupy Novum jest zaopatrzenie firm brukarskich i ogólnobudowlanych w produkty niezbędne do wykonania każdej inwestycji w zakresie architektury krajobrazu począwszy od kostki brukowej i płyt tarasowych, poprzez kamień ogrodowy i małą architekturę, skończywszy na nowoczesnych systemach odwodnień oraz podbudowy gruntu.

Firma Novum zajmuje się dystrybucją kostek szlachetnych, płyt tarasowych, małej architektury oraz kamienia ogrodowego. Dzięki bogatym stanom magazynowym nie ma konieczności transportu wybranych produktów z różnych części Kraju i ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych.

Jednym z najważniejszych celów naszej firmy jest zaopatrzenie mikro, małych i średnich firm w produkty niezbędne do wykonania każdej inwestycji począwszy od kostki brukowej i płyt tarasowych, poprzez kamień ogrodowy, cement i małą architekturę, skończywszy na nowoczesnych systemach odwodnień oraz podbudowy gruntu Stabotess. Tworząc jedną wielką rodzinę brukarską wspieramy rozwój mikro i małej przedsiębiorczości na terenie Polski południowej.

czytaj więcej

Dla architektów

architekt-3Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnych i doświadczonych architektów krajobrazu z naszego działu projektowego, których wiedza i kompetencja przełożą się na efekt doskonale współgrający ze stylem posesji oraz zgodny z najnowszymi trendami kształtowania przestrzeni.

czytaj więcej

Dla partnerów

Dla partnerówJesteśmy największym dystrybutorem firm Libet i Semmelrock w Polsce. Współpraca z nami, do której zachęcamy firmy zajmujące się sprzedażą kostki brukowej, płyt tarasowych, małej architektury oraz kamienia oznacza realne korzyści oraz zadowolenie ze strony Państwa Klientów.

czytaj więcej

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Zapisz się do newslettera.

wykonanie Interactive Technology