Scroll

i-email fb

O nas

 

Grupa Novum jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksowym kształtowaniem przestrzeni wokół domu. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o pięknym i niepowtarzalnym ogrodzie, który będzie wyrazem Państwa fantazji, potrzeb i ambicji. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne.

Firma Novum zajmuje się dystrybucją kostek szlachetnych, płyt tarasowych, malej architektury oraz kamienia ogrodowego. Nasi projektanci to specjaliści w aranżacji kostki brukowej, kształtowaniu terenów zieleni oraz projektowaniu małej architektury, będący na bieżąco z obowiązującymi trendami.

 

czytaj więcej

Kariera

Jesteśmy od lat cenionym pracodawcą. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie i jak również zostaliśmy finalistą konkursu Dobrych Praktyk CSR w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Konkurs od lat organizuje Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach pod patronatem TVP Katowice.

Do naszej Firmy staramy się przyciągać ludzi najbardziej twórczych, przedsiębiorczych i kompetentnych. Przeznaczamy znaczne środki na podnoszenie ich kwalifikacji, szkolenia, uposażenie. Dajemy im szansę awansu wewnętrznego, w zależności od indywidualnych możliwości i osiągnięć. Chcemy stwarzać możliwości długotrwałego zatrudnienia. Zależy nam na ludziach zdolnych stawiających sobie ambitne wyzwania i cele. Jesteśmy przekonani o wartości koleżeństwa, ducha współpracy i wzajemnego zaufania.

czytaj więcej

Multimedia

Video video-2 video-3 video-4

czytaj więcej

Newsletter

Chcesz być na bierząco z promocjami? Zapisz się do newslettera.

wykonanie Interactive Technology