Scroll

i-email fb

O nas

 

Grupa Novum jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksowym kształtowaniem przestrzeni wokół domu. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o pięknym i niepowtarzalnym ogrodzie, który będzie wyrazem Państwa fantazji, potrzeb i ambicji. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne.

Firma Novum zajmuje się dystrybucją kostek szlachetnych, płyt tarasowych, malej architektury oraz kamienia ogrodowego. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa nowoczesne biura projektowe w Katowicach oraz w Krakowie. Nasi projektanci to specjaliści w aranżacji kostki brukowej, kształtowaniu terenów zieleni oraz projektowaniu małej architektury, będący na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował otwarciem sieci Centrów Architektury Krajobrazu w największych miastach na terenie Polski południowej w regionach tarnowskim, nowosądeckim, bielskim, krakowskim oraz śląsko-kieleckim.

 

czytaj więcej

Kariera

Jesteśmy od lat cenionym pracodawcą. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie i jak również zostaliśmy finalistą konkursu Dobrych Praktyk CSR w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Konkurs od lat organizuje Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach pod patronatem TVP Katowice.

Do naszej Firmy staramy się przyciągać ludzi najbardziej twórczych, przedsiębiorczych i kompetentnych. Przeznaczamy znaczne środki na podnoszenie ich kwalifikacji, szkolenia, uposażenie. Dajemy im szansę awansu wewnętrznego, w zależności od indywidualnych możliwości i osiągnięć. Chcemy stwarzać możliwości długotrwałego zatrudnienia. Zależy nam na ludziach zdolnych stawiających sobie ambitne wyzwania i cele. Jesteśmy przekonani o wartości koleżeństwa, ducha współpracy i wzajemnego zaufania.

czytaj więcej

Multimedia

Video video-2 video-3 video-4

czytaj więcej

Newsletter

Chcesz być na bierząco z promocjami? Zapisz się do newslettera.

wykonanie Interactive Technology