Scroll

i-email fb

Novum

Etapy projektowania

inventaryzacja
inventaryzacja
inventaryzacja
inventaryzacja
inventaryzacja

1. Inwentaryzacja

Cały proces projektowania zaczynamy od spotkania z Klientem na terenie posesji, wykonujemy niezbędne pomiary działki, ustalamy najważniejsze założenia, poznajemy wymagania i potrzeby Klienta, wykonujemy zdjęcia.

2. Koncepcja

Mając na uwadze wszystkie ustalenia rysujemy koncepcję – w przypadku ogrodu jest to ogólny rzut z podziałem funkcjonalnym, rozmieszczeniem ścieżek, rabat, trawników, tarasów itp., w przypadku nawierzchni jest to ogólny rzut terenu z schematycznym rozrysowaniem nawierzchni.

3. Konsultacje

Każdy element ogrodu lub nawierzchni konsultowany jest z Klientem i modyfikowany zgodnie z jego uwagami, szczegółowa aranżacja jest wynikiem ścisłej współpracy projektanta z Klientem.

4. Szczegółowa aranżacja

Powstała aranżacja ogrodu przedstawiona jest w formie planu działki z naniesionymi planowanymi nasadzeniami roślin, nawierzchniami, elementami małej architektury. W przypadku aranżacji nawierzchni projekt powstaje na podstawie modelu 3d. Na planie działki znajduje się rysunek nawierzchni z doborem materiałów oraz wymiarami. Ponadto klient otrzmuje wizualizacje projektu.

5. Przekazanie projektu do realizacji

Aranżacja trafia do Klienta. Ze swojej strony przedstawiamy również ofertę na wykonanie zaprojektowanego ogrodu.

Projektowanie 3D

wizualizacje
MODEL 3D

W trosce o Państwa zadowolenie i najwyższą jakość wykonywaneych projektów nasi projektanci tworzą model 3D projektowanej nawierzchni i otoczenia.

WIZUALIZACJE

Wizualizacje projektu zawierają kolorystykę, schemat nawierzchni, elementy małej architektury oraz oraz niezbędną roślinność.

KOLOROWY MODEL

Plan nawierzchni wykonany jest jako kolorowy projekt uzupełniony o wymiary, schematyczny podział kostek oraz zdjęcia zastosowanych materiałów.

Projektujemy

nawierzchnieProjekt aranżacji nawierzchni opracowywany jest na bazie modelu 3d. Na rzucie w skali 1:100 zaznaczone są podziały nawierzchni wraz z wymiarami, plan uzupełniony jest o kolory oraz schematyczny kształt kostek, na planie znajdują się również poglądowe zdjęcia zastosowanych materiałów oraz pełna specyfikacja materiałowa. Koszt aranżacji nawierzchni traktowany jest, jako kaucja, którą odliczamy od ceny zakupionego u nas materiału.

Klient może również skorzystać z opcji : e-projekt

E-PROJEKT to wykonanie projektu aranżacji terenu w wersji elektronicznej.

W tej wersji projektant nie spotyka się osobiście z Klientem, nie wykonuje pomiarów osobiście. Klient dostarcza wszelkie wymiary terenu potrzebne do stworzenia aranżacji. Potrzebne będą tutaj:

 • - aktualne zwymiarowane plany zagospodarowania terenu
 • - aktualne rzuty przyziemia budynku
 • - dokumentacja fotograficzna oraz wszelkie informacje mające wpływ na sposób zagospodarowania działki.

Opcja e-projekt dot. projektów o metrażu 100-200 m2

 

Przykładowe realizacje

 • 02a
 • 08a
 • 03a
 • 05l
 • 03c
 • 01a
 • 05b
 • 05c

Dział projektowy

mgr inż. arch. Katarzyna Kozieł - architekt
architektura i urbanistyka
Katarzyna Kozieł
Katarzyna Kozieł Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
dr inż. arch. Magdalena Świeży - architekt
projekty przestrzeni zieleni i małej architektury oraz wnętrz
Magdalena Świeży
Magdalena Świeży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
mgr inż. Paweł Milian - project manager
urbanistyka i inżynieria miejska, wykonawstwo i nadzór budowlany
Paweł Milian
Paweł Milian Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

wykonanie Interactive Technology