Zapraszamy do sklepu internetowego
ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ


O FIRMIE

Firma Novum jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksowym kształtowaniem przestrzeni wokół domu. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o pięknym i niepowtarzalnym ogrodzie, który będzie wyrazem Państwa fantazji, potrzeb i ambicji. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze Klientów, a odpowiedzialność i uczciwość, decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów.


Jesteśmy  dystrybutorem kostek szlachetnych wielu producentów. Na Naszym ogrodzie wystawowym znajdą Państwo bogatą ofertę kostki brukowej, płyt tarasowych, ogrodzeń i kamieni ogrodowych, dzięki którym zaaranżują Państwo przestrzeń wokół domu lub firmy.

 

 

NAWIERZCHNIE

Nawierzchnia wokół domu to bardzo ważny element naszego otoczenia.

Materiał, który stosujemy stanowi o jego charakterze, a jakość wykonania wpływa na efekt ostateczny projektu aranżacji. Ogromną uwagę przywiązujemy do najwyższej jakości usług, dlatego proponujemy Państwu kostki szlachetne, wyróżniające się różnorodną charakterystyką oraz kruszywa dekoracyjne z całego świata.

 

 

 

 

 

TARASY

Przydomowy taras o doskonałe i stylowe rozwiązanie dla każdego ogrodu. Proponujemy Państwu produkty premium najlepszych producentów, włącznie z ceramicznymi płytami włoskiej firmy MARAZZI. Produkty te są wyselekcjonowane spośród nawierzchni dekoracyjnych o wyjątkowych cechach. Duże wymiary oraz właściwości użytkowe sprawiają, że są one najczęściej wybierane przez klientów i projektantów.

Bogate wzornictwo nawiązujące do naturalnych materiałów sprawia, że współgrają one z każdym typem architektury.

 

 

 

OGRODZENIA 

Dzięki produktom wiodących producentów przeprowadzamy profesjonalny montaż ogrodzeń.

Zapewniamy szeroki wybór wyróżnianych i nagradzanych produktów, które cechuje niepowtarzalne wzornictwo, wysoka jakość wykonania, a także trwałość w trakcie eksploatacji.

 

     

Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnych i doświadczonych architektów krajobrazu, których widza i kompetencje przełożą się na efekt doskonale współgrający ze stylem posesji, zgodnie z najnowszymi trendami kształtowania przestrzeni

 


 

Powiązane produkty

Zapraszamy do kontaktu

novum tv

Obsługa klienta

32 608-16-84, 509 563 598

novum tv

Obsługa firm

509-563-595

novum tv

Siedziba firmy

40-652 Katowice, ul. Kredytowa 9

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chciałbyś uzyskać wycenę? Napisz do nas.